En şık Vitrin Dantel Modelleri

  • 30 Aralık 2015
  • 9.322 kez görüntülendi.

Uzun uğraşlar ile örülen vitrin dantel modelleri, her genç kızın çeyizinde en az bir takım bulunan ve salonlara vintage hava katan el işleridir. Sizler de çeyiz sandığınıza eşsiz güzellikte dantel el işleri hazırlamak istiyorsanız, öncelikle birbirinden güzel vitrin danteli örneklerine göz gezdirerek fikir edinebilirsiniz. Bu dantel işlerinde yuvarlak, kare, dikdörtgen ve altıgen gibi farklı örnekler mevcuttur.

Vitrin dantelleri, ev hanımlarının günümüzde de emek harcayarak ördükleri ve kullanmaya kıyamadıkları el işleri olarak çeyiz sandıklarında da yerini almaya devam etmektedir. Bildiğiniz gibi, evlilik çağına gelen genç kızların çeyizinin olmazsa olmazı vitrin dantelleridir. Sizler de beyaz, krem renk veya kemik rengi ipliklerle bu örneklerden beğendiklerinizi kendi el yeteneğinizle örebilirsiniz. Eğer ev dekorasyonunda ahşap ve antikalara da yer vermeyi seviyorsanız, vintage görünümlü el yapımı krem renk vitrin dantelleri bu dekorasyon stillerine çok yakışmaktadır. Yine, dantel salon takımlarınızda motiflere ve gül kabartmalı desenlere daha ihtişamlı hal alan dantel örneklerine de yer verebilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde en şık vitrin dantel örnekleri yer almaktadır. Galerideki örnek modelleri inceleyerek, çeyiz sandığınıza koyabileceğiniz veya evlilik hazırlığı yapan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz vitrin dantel modelleri için fikir edinebilirsiniz.

Salonları için yeni ve farklı dantel örnekleri araştıran bayanlar, “Dantel Sehpa Örtüsü Modelleri” başlıklı yazımızı da inceleyebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ