Kurdele Nakışı Salon Takımı Örnekleri

  • 14 Eylül 2015
  • 5.708 kez görüntülendi.

Kurdele nakışı salon takımı örnekleri, çeyizlik vitrin takımı ve salon süslemesi olarak en çok tercih edilen el işleri arasındadır. Kurdele nakışı tekniklerini farklı kumaşlar üzerinde deneyebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı desenlerin yer aldığı kurdele nakışı salon takımları, aynı zamanda çeyizlik ürün satan mağazaların vitrinlerinde de en göze çarpan modellerdir. Kurdele nakışı tekniklerini bilen bayanlar, salon takımı ve vitrin takımı gibi farklı dekoratif el işlerini pratik bir şekilde yapabilirler. Salonunuza renk katacak bu örnekler, aynı zamanda çeyiz sandıklarının da gözdesi olmaktadır.

Kurdele nakışı salon takımları, dikiş nakış malzemeleri satan mağazalardan alabileceğiniz renkli kurdeleler ve iğne yardımıyla oluşturabileceğiniz bir el işi sanatı olarak, boş zamanlarınızı da değerlendirmenizde fayda sağlar. Evlilik çağına gelen evlatları olan anneler, çocuklarının çeyiz hazırlıklarında bu gösterişli kurdele nakışı salon takımlarını hazırlayabilirler. Kendi eviniz için de salon dekorasyonunuza uygun renklerde kurdeleler ile nakış yaparak, çok hoş salon takımlarına sahip olabilirsiniz. Kurdele nakışlarında çiçek, yaprak ve kuş figürleri sıkça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, geometrik desenlerde de kurdele nakışı motifleri tercih edebilirsiniz. Vitrin, sehpa, yemek masası ve televizyon ünitesi üzerine serebileceğiniz kurdele nakışı salon takımı modellerini, elde katlamalı ve dikerek yapılan çiçek desenleriyle oluşturursanız, evinize gelen misafirleriniz bu şık örtülerden gözlerini alamayacaklardır.

Her bayanın evi kendine değerlidir ve kendi el emeği el işleri ile evinin her odasını süslemek ister. Sizler de evinizde kendi zevkinizi ve emeğinizi yansıtan nakış işleri olsun istiyorsanız, kurdele nakışı salon takımı desenleri üzerinden ilham alarak kendi salon takımlarınızı ellerinizle işleyebilirsiniz. Basit nakış iğneleri yardımıyla yapılan bu salon örtüleri, rengarenk boncuk ve pullarla süslenebilir. Kurdele nakışı salon takımlarınızı hazır ettikten sonra, salonunuzda bulunan yastık kılıflarınızı da aynı desen kurdele nakışıyla süslerseniz, dekorasyonunuzda güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Vintage tarz bir salon dekorasyonunuz varsa, kumaş seçiminde bej tonlarını tercih etmenizde fayda vardır. Modern salon dekorasyonlarında ise, parlak renk kurdeleler ve renkli kumaşlar kullanarak salon takımlarınızı kurdele nakışı sanatı ile hazırlayabilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde en güzel kurdele işi salon takımı örnekleri yer almaktadır. Galerideki örnek modelleri inceleyerek; evinize ve çeyiz sandığınıza hazırlayacağınız kurdele nakışı salon takımı modelleri için fikir edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ