Kolay İğne Oyası Tülbent Örnekleri

  • 15 Kasım 2015
  • 8.126 kez görüntülendi.

Yeni satın almış olduğunuz tülbentler için kolay bir iğne oyası örneği arıyorsanız, tek renkli ve sıralı iğne oyalarına göz gezdirebilirsiniz. Farklı renklerin kullanıldığı iğne oyası tülbent örnekleri, genellikle zor modellerdir. İğne oyası yapımında henüz acemi olan ev hanımları, galerimizde yer alan en kolay ve pratik iğne oyası örneklerine bakarak yeni tülbentlerinin kenarlarını süsleyebilirler. Özellikle bu tülbentleri ev içerisinde veya namaz kılarken kullanmayı düşünüyorsanız, basit örnekler tam sizlere göredir. Tabi, çeyizlik ve ev gezmesinde kullanabileceğiniz de çok güzel ve basit iğne oyaları mevcuttur.

İğne oyası tülbent kenarları, her yöreye göre farklılık gösterir. Örneğin; Karadeniz yöresine ait iğne oyası tülbent kenarlarının birçoğu uğraş gerektiren örneklerdir. Aynı zamanda, Gönen işi iğne oyası tülbent kenarları da karışık ve zor aşamalara sahiptir. Tesettürlü bayanlar, gündelik kullanım için hazırlayacakları iğne oyası örneklerinde daha gösterişli ve şık modelleri tercih etmekteler. Ancak kolay bir iğne oyası tülbent örneği seçerek, pul ve boncuklar ile süsleyebilirsiniz. Kolay iğne oyalarını da göz alıcı güzellikte göstermenin çeşitli yolları vardır. Bunlardan bir diğer ise, birden fazla renkte parlak ipler kullanmaktır. Tabi, sade ve gösterişten uzak bir tülbent oyası için de çok kolay iğne oyaları mevcuttur. Bu oyaları kısa sürede hazır edebilir ve tülbent kenarına bir sıra zürafa çektikten sonra işleyebilirsiniz.

Çeyiz sandığına veya nişan bohçasına hazırlanan iğne oyası tülbent kenarı süslemelerinde genellikle renkli boncuklara ve gümüş rengi pul işlemelere ağırlık verilir. Renkli tülbent kenarlarına işleyeceğiniz oyalarda sizler kendinizden bir şeyler katarak farklı örnekler üretebilirsiniz. Bu örnekleri sevdiklerinizin çeyiz sandıklarına da hediye edebilirsiniz. Aile büyüklerine hazırlayacağınız iğne oyası tülbentler onları çok mutlu edecektir. Bu tülbentleri satarak, aile bütçenize katkıda da bulunabilirsiniz.

İğne oyası ile tülbent, çember ve yazma kenarlarınızı süslemekten keyif alıyorsanız, “iğne oyası yemeni örnekleri 2015” başlıklı yazımızı da inceleyebilirler.

Aşağıdaki galerimizde en güzel ve kolay iğne oyası tülbent kenarı örnekleri yer almaktadır. Galerideki örnek modelleri inceleyerek, kendinize ve sevdiklerinize hazırlayabileceğiniz iğne oyası tülbent modelleri için fikir edinebilirsiniz.

#gallery-11 {
margin: auto;
}
#gallery-11 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 25%;
}
#gallery-11 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-11 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ