Dantel Perde Modelleri 2015

  • 20 Eylül 2015
  • 8.062 kez görüntülendi.

Hanımların el emeğiyle hazır edip ev dekoruna şıklık kattıkları dantel perde modelleri, her yıl yenilenen modellerle birlikte bayanlara ilham vermektedir. Ev dekorunda kendi el işi örneklerini sergilemeyi seven bayanlar, mutfak ve salonlarını en şık dantel perde örnekleriyle süsleyebilirler. Dantel örmeyi az çok bilen bayanlar, basit ve şık dantel perde örneklerini kendi elleriyle örerek, ev dekorlarına şıklık katabilirler.

Dantel perdeler, ev dekorunun vazgeçilmez parçaları olarak hanımların kendi el becerileriyle örebilecekleri dantel örnekleridir. Çeyizlik dantel örnekleri ise, daha renkli ve iri motifli örnekler arasından seçilmektedir. Genelde beyaz renk iplikle saten perde kenarlarına işlenen dantel perde kenarlarını hamarat bayanlar, bu çok şık kısa dantel kenarlarını daha kısa sürede örebilirler. Çeşitli motiflerin yer aldığı perde modelleri; banyo, mutfak ve salon tasarımına şıklık ve retro bir dekorasyon havası katan örneklerdir. Aynı zamanda antika ve eskitme mobilyalarla ev dekorasyonunda bohem bir dizaynı benimseyenlere önerdiğimiz dantel perde örnekleri, ahşap ev dekorasyonunda da bu perdeleri tercih edebilirler.

Dantel perde modelleri tek parça halinde örülebildiği gibi, farklı parçaların birbirine eklenmesiyle de örülebilir. Dantel perde örmek isteyen bayanlara, ayrı parçalar halinde örülerek, en sonunda birleştirilen dantel parça örneklerini denemelerini tavsiye ederiz. İki kanatlı dantel perde modelleri de son derece şık modellerle hanımların beğenisine sunulmaktadır. Çeyizlik veya ev dekorasyonunuz için örebileceğiniz dantel perde modellerinde tığ işi basit örneklerini deneyebilirsiniz. İri çiçek motifli dantel perdeler her zaman daha dikkat çekici örnekler olmaktadır. Dantel örme perde modellerini kendiniz örerken, pencere ölçülerinize uygun bir model seçmenizi tavsiye ederiz. Kısa veya uzun dantel perde örnekleri arasından seçim yaptıktan sonra, sizler de harika perdeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde 2015 yılının en güzel ve en yeni dantel perde örnekleri yer almaktadır. Galerideki örnek modelleri inceleyerek; mutfak ve salon pencereleri ya da çeyiz sandığınıza hazırlayabileceğiniz dantel perde modelleri için fikir edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ