El örgüsü yelek modelleri

  • 22 Ağustos 2016
  • 7.388 kez görüntülendi.

El örgüsü yelek modelleri

 

                El örgüsü son zamanlarda tekstil firmalarının artması ile birlikte popülerliğini yitirmektedir. Atık hanımlar daha basite kaçıp el örgüsü yelek modelleri yapmamaktadır. Fakat hazır olan örgülerde kullanılan iplerin kalitesiyle sizin örgü yaparken kullandığınız iplerin kalitesi aynı değildir. Sizin kullanmaya değer bile görmeyeceğiniz iplerden yapılan hazır giyim yeleklerle sizin her ilmeğinde emeğinizin göz nurunuzun kalitesi elbette ki aynı olmaz. Özellikle bebeklerde kış ayların çok fazla yelek kullanılır.

el örgüsü yelek

el örgüsü yelek

Bebek yelekleri

Bebeklere özellikle kış aylarında anneler bebeklerine yelek giydirmeyi tercih ediyorlar. Çünkü yeleklerin hem kullanımı kolay şöyle ki bebeği çok rahat giydirip yeleğini çıkarabilirsiniz. Bunun dışında yelekler özellikle de el örgüsü bebek yelek modelleri oldukça sıcak tutar. Bebeğinizin ciğerlerini korur midesini korur ve bebeğiniz gaz sancısı çekmez. Çünkü bu yelekler bebeğinizin karnını sıcacık tutar. Bebek kıyafetlerinin fiyatları malumunuz oldukça pahalıya mal oluyor. Biberonu bezi maması derken epey maliyetli bir iş olacaktır. Bu bakımdan ev ekonomisine katkıda bulunmak ve bebeğinize çeşitli renklerde, çeşitli modellerde ve çeşitli desenlerde yelekler örebilirsiniz.

bebek yelekleri

bebek yelekleri

Şık yelekler

                Bu kış yelekleri vitrinlerde oldukça sık görmeye başladık. 70 li yıllarda yelekler çok yaygın bir şekilde günlük yaşamımızda yer tutarken son yıllarda yelekleri vitrinlerde görememeye başlamıştık. Fakat bu kış çeşitli renklerde ve desenlerde yelekler oldukça şık ve modern bir görünüm sağlıyor. Siz de yelek modasını el örgüsü şık yelek modelleriile takip edebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ