Örgü Bebek Şapkası Modelleri

  • 05 Ekim 2015
  • 4.701 kez görüntülendi.

Örgü işleriyle uğraşan bayanlar için bu yazımızda birbirinden sevimli örgü bebek şapkalarını paylaşacağız. Sevdiklerinizin bebekleri için örebileceğiniz bu şapkalar sayesinde sizler de boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Yakında bebeğini kucağına alacak veya yeni bebek sahibi olan sevdikleriniz için en güzel örgü bebek şapkası modelleri arasından seçim yaparak örebileceğiniz bu örneklerde zengin bir alternatif mevcuttur. Her biri çok şirin olan örgü bebek şapkası örneklerine göz gezdirerek veya kendi yaratıcılığınızı kullanarak hazır edebileceğiniz bu sevimli şapkalar, herkesin beğenisini kazanacaktır.

Örgü bebek şapkaları, çok farklı modellerde sergilenmektedir. Bazı örneklerde tavşan kulağı detayı ve sevimli hayvan figürlerine rastladığımız örgü bebek şapkalarında, ponponlar da çok kullanılmaktadır. Bebeklerin kulaklarını koruyan ve serin havalarda çok ihtiyaç duyulan örgü bebek şapkalarını hazırlamak da oldukça basittir ve fazla zamanınızı almaz. Bebek şapkası örmeye karar veren marifetli hanımlar, aynı renk iplikle bere ve eldiven de örerek takım yapabilirler. Kız bebekler için hazırlayabileceğiniz örgü şapkalarda çiçek motifleri, fiyonk, kalp ve kurdeleler kullanabilirsiniz.

En yeni örgü bebek şapkalarını paylaştığımız bu yazımızda, hanımlar aşağıdaki modellerden esinlenerek harika bebek şapkaları ortaya çıkarabilirler. Daha önce tığ işi ören bayanlar için bu şapkaları elde örmek zor gelmeyecektir. Tığ işi örgü bebek şapkası modellerinde son yılların trendlerinden olan hayvan figürlü şapka örneklerini tercih edebilirsiniz. Torunlarınız için de örebileceğiniz bu şapkalarda kulaklı şapka örneklerinden de esinlenebilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde en güzel örgü bebek şapkası örnekleri yer almaktadır. Galerideki örnek modelleri inceleyerek, kendi bebeğinize veya sevdiklerinizin bebeklerine hazırlayabileceğiniz örgü bebek şapkası modelleri için fikir edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ